Üyelerimiz

ABDULMUTTALİP ÇAVDAR İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, 3. Sınıf
ABDULSAMET KARA Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 3. Sınıf
ARAFAT ER İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
ARZU ARSLAN Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Mühendisliği, 4. Sınıf
ARZUM TEKE Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Mühendisliği, 4. Sınıf
AYŞENUR BAYKAL İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 2. Sınıf
AYŞENUR OK Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği, 2. Sınıf
CEMİLE YÜKSEL Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 2. Sınıf
EMİNE NUR ÇOBAN İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
Emirhan AKSU Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 1. Sınıf
EMRE ALDAĞ İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 2. Sınıf
ERTUĞRUL YUMUTKAN Fen-Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü Antropoloji, 4. Sınıf
FATMA NUR KOYUN İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 2. Sınıf
FERHAT APAYDIN İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
FERHAT ŞAHİN İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
FURKAN İSAN İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
HACER MENTEŞ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, 3. Sınıf
HAFİZE AYHAN İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 1. Sınıf
HAMZA DÜŞMEZ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, 3. Sınıf
İDRİS AYDIN İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
KADİR ATMACA Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili Ve Edebiyatı, 3. Sınıf
KEVSER ARSLAN İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 1. Sınıf
KÜBRA KOÇAK Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Mühendisliği, 4. Sınıf
MELEK KILIÇSOKAN İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 2. Sınıf
MERYEM TÜRKCAN İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 1. Sınıf
MUAMMER ALTUN Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 3. Sınıf
MUHAMMED FURKAN ERSOY Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Mühendisliği, 4. Sınıf
NADİR ÖZER Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Gıda Mühendisliği, 4. Sınıf
NEZİHA KARA Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği, 2. Sınıf
ŞAHİN POLAT Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi, 1. Sınıf
SAMET MUHARREM SABAY İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 3. Sınıf
SEFA ÇAKMAK İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 4. Sınıf
SULTAN BALAK İlahiyat Fakültesi İlahiyat İlahiyat, 2. Sınıf
YASİN GEDİK Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 4. Sınıf
ZEYNEP ARAS Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği, 2. Sınıf
Hitit Üniversitesi   Bilgi İşlem Daire Başkanlığı   Yazılım Ekibi