|
|
E-Posta
Personel E-Posta
Öğrenci E-Posta
|
Kullanıcı Girişi
Üyeler
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 92
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 92
Kullanıcı Girişi
Kişisel Gelişim Kulübü
Akademik Danışman
Doç. Dr.
Mustafa Tolga Çırak
Doç. Dr. Mustafa Tolga Çırak
Fen Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü PALEOANTROPOLOJİ ANABİLİM DALI
Web Sitesi
Yönetim Kurulu
Semih Göksel
Başkan
Semih Göksel
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Umut Efe Güler
Başkan Yardımcısı
Umut Efe Güler
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Sudenur Çorumlu
Sekreter
Sudenur Çorumlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Arif Redif
Raportör
Arif Redif
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Fatmanur Meletli
Üye
Fatmanur Meletli
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Denetim Kurulu
Yunus Emre Salman
Başkan
Yunus Emre Salman
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Rümeysa Başokur
Üye
Rümeysa Başokur
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Onur Efe Alakel
Üye
Onur Efe Alakel
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Üyelerimiz
Abdurrahman Akdeniz
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Mimari Dekoratif Sanatlar, 2
Abdüssamet Sarıoğlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Adviye Yıldız Özbey
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce), 0
Ahmet Alper Dertlioğlu
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 4
Arif Redif
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Aynur Bağcı
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Ayşe Evci
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eczane Hizmetleri Bölümü Eczane Hizmetleri, 2
Ayşe Mendi
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 3
Begüm Nurdan Pamir
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Berfin Dırık
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 1
Berivan Dinç
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Beytullah Özcan
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü Mekatronik, 2
Beyza Betül Bayındır
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Beyza Koca
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Ceylan Kara
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4. Sınıf
Çetin Yasin Özcan
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölümü Finans ve Bankacılık, 4
Dilan Polat
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği_, 1
Doğaç Beyaztunç
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 2
Eda Yücedağ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 2
Elif Kafarlı
Sungurlu Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Sağlık Kurumları İşletmeciliği, 2
Elif Metin
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 2
Emre Küçük
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Uluslararası Ticaret ve Lojistik, 4
Eren Çöpçü
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Laboratuvar Teknolojisi, 2
Eren Turgut
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 4
Fatih Bilen
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 3
Fatih Canbolat
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği, 4
Fatma Bakır
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 3
Fatmanur Meletli
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Fazilet Cemre Elma
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı, 1
Furkan Keskin
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 1
Furkan Semizoğlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Habibe Yenice
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Hakan Yaşar
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü Mekatronik, 2
Haktan Arıkan
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği, 4
Hamdi Şahin
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği (İ.Ö:), 3
Hasan Hüseyin Tozdemir
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Hilal Hendek
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 4
Hilal Temur
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 4
Hülya Çam
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Uluslararası Ticaret ve Lojistik, 2
İbrahim Topal
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 4
İdris Kartal
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölümü Finans ve Bankacılık, 4
İsmail Fırat Yıldız
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 3
İsmet Can
Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü Gıda Teknolojisi, 2
Kürşat Türkmen
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Mehmet Tahir Kızılkaya
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 4
Melek Ünal
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Melissa Buse Kelsaka
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Meltem Türkmen
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği (İ.Ö:), 3
Merve Doğaner
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Merve Tulumcu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Beslenme ve Diyetetik, 1
Metehan Kuru
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi, 3
Muhammed Datli
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı, 2
Mustafa Kartal
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi, 1
Nisa Nur Düzgünce
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 3
Nursena Şenol
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Onur Efe Alakel
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Özcan Tunç
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği (İ.Ö:), 3
Pınar Sarıoğlu
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Laboratuvar Teknolojisi, 1
Rabia Şen
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Rümeysa Başokur
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Sadıkhan Arslan
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, 4
Samet Erkek
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, 1
Selenay Tatar
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eczane Hizmetleri Bölümü Eczane Hizmetleri, 2
Semih Göksel
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Semra Bakır
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Laboratuvar Teknolojisi, 2
Sena Ertuğrul
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - İngilizce, 0
Sıla Zengin
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 1
Sinem Akdağ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Sona Ganjali
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Uluslararası Ticaret ve Lojistik, 2
Sude Nur Dervişoğlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Sude Yıldız
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 1
Sudenur Çorumlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Sümeyye Kendirci
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 1
Şeyda Pazar
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Şükran Uçar
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, 2
Taha Yılmaz
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 3
Talha Alpay Koçak
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, 4
Taner Çınar
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Tuğba Ölmez
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik, 1
Uğur Şahan
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Umut Efe Güler
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Yağız Bulut
Tıp Fakültesi Tıp, 3
Yasin Yıldız
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Çevre Sağlığı, 2
Yazel Kaya
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3
Yunus Emre Işıkakdoğan
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 4
Yunus Emre Salman
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Zehra Kılıçaslan
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 1
Zehra Poyraz
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Zehra Sümeyye Kaya
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Zeynep Güner
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eczane Hizmetleri Bölümü Eczane Hizmetleri, 2
Zeynep Karaca
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Çevre Sağlığı, 2
Zeynep Kuzu
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 1