|
|
E-Posta
Personel E-Posta
Öğrenci E-Posta
|
Kullanıcı Girişi
Üyeler
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 57
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 57
Kullanıcı Girişi
Bilgi ve Değerler Kulübü
Akademik Danışman
Arş. Gör.
Muhammet Fatih Kirenci
Arş. Gör. Muhammet Fatih Kirenci
İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalı
Web Sitesi
Yönetim Kurulu
Mustafa Akkan
Başkan
Mustafa Akkan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
Feyzanur Akoğlu
Başkan Yardımcısı
Feyzanur Akoğlu
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
Mahmutcan Doğan
Sekreter
Mahmutcan Doğan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3
Joshgun Pashayev
Raportör
Joshgun Pashayev
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 2
Ali Çapur
Yedek Üye
Ali Çapur
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Batuhan Erdemir
Üye
Batuhan Erdemir
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 2. Sınıf
Denetim Kurulu
İlknur Bal
Başkan
İlknur Bal
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
Ensar İnce
Üye
Ensar İnce
Ümmügülsüm Ceylan
Üye
Ümmügülsüm Ceylan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3
Batuhan Erdemir
Üye
Batuhan Erdemir
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 2. Sınıf
Üyelerimiz
Abas Ibrahim Abukar
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - İngilizce, 0
Abdirahman Hassan Sahal
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce), 4
Ali Çapur
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Ali Demirtunç
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Matematik, 4
Ali Sarıca
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - Arapça, 0
Anas Awad
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 4
Ayşe Kızmaz
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Bahtiyar Bağcı
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Batuhan Erdemir
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 2. Sınıf
Büşra Şişik
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Cesur Çavdar
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 3
Ceyda Kentel
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Eda Özsoy
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - Arapça (İ.Ö.), 0
Elif Gündoğdu
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Matematik, 4
Elsever Huseynov
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 1
Emre Akın Gencer
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Enes Osman Karabıyık
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Engin Tosun
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 2
Esra Badak
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Ferda Nur Kaya
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Matematik, 4
Feyzanur Akoğlu
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
Gülistan Rabia Ceran
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Gültekin Erdem
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölümü Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, 2
Halil Yolcu
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 4
Hanife Sığırcı
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3. Sınıf
Hüseyin Toğay
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - Arapça, 0
Hüseyin Tufan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3. Sınıf
İbrahim Gassaloğlu
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Moleküler Biyoloji ve Genetik, 4
İlkin İmranov
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 3
İlknur Bal
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
İsmail Furkan Akbal
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı, 2
Joshgun Pashayev
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 2
Mahmutcan Doğan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3
Mohamad Ammar Naji
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 4
Mohsun Seyfullazade
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Elektrik-Elektronik Mühendisliği, 4
Motaz Elhadi Abdalmaula Ahmed Motaz Elhadi Abdalmaula Ahmed
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Muhammetberdi Babaniyazov
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 4
Murad Huseynzade
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Uluslararası Ticaret ve Lojistik, 4
Mustafa Akkan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 2
Nezahat Kılıç
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 4
Nijat Sariyev
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü İşletme, 4
Nurullah Sarıca
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü İnşaat Teknolojisi, 2
Obada Taybi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat, 4
Omar Ishak Mohamed
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - İngilizce, 0
Ömer Öksüz
Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, 3
Özlem Şahin
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Rakif Gurbanov
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 4
Salman Babayev
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 3
Sanan Sariyev
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 3
Sayed Suliman Torabi
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği, 3
Seher Çelik
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4
Shafıe Alı Mohamed Mohamed
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce), 2
Sıla Erkalan
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü Yabancı Dil Hazırlık - Arapça (İ.Ö.), 0
Sümeyra Bolat
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 4. Sınıf
Tidie Traore
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Moleküler Biyoloji ve Genetik, 4
Ümmügülsüm Ceylan
İlahiyat Fakültesi İlahiyat İ.Ö., 3
Zehra Sürül
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Matematik, 4