|
|
E-Posta
Personel E-Posta
Öğrenci E-Posta
|
Kullanıcı Girişi
Üyeler
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 67
Ana Sayfa
Kararlar
Yönetim Kurulu Kararları
Denetim Kurulu Kararları
Tüzük
Üye Ol
Üye Sayısı: 67
Kullanıcı Girişi
Arkeoloji Kulübü
Akademik Danışman
Dr. Öğr. Üyesi
Emrullah Kalkan
Dr. Öğr. Üyesi Emrullah Kalkan
Fen Edebiyat Fakültesi Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi Anabilim Dalı
Web Sitesi
Yönetim Kurulu
Denetim Kurulu
Üyelerimiz
Abdulkadir Karaevli
Sungurlu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı, 2
Abdullah Emir Temür
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Alptürk Hergün
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Aslı Nur Tekeli
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölümü Finans ve Bankacılık, 2. Sınıf
Ayşe Çiğdem Meydan
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Ayşe Nur Çelik
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Ayşe Nur Yıldız
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Azra İzci
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, 1
Bedirhan Recep Oltan
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Mimari Dekoratif Sanatlar, 1
Berkan Kurt
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Beyza Kara
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı, 1
Bulut Şimşek
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Burak Bahadır Dölarslan
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Burcu Taşkır
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Buse Değirmenderesi
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık, 2
Buse Nur Vural
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 4
Busenur Özkaya
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 2
Bünyamin Durmaz
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi, 2
Cemile Kayacan
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Çağan Kaya
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü Mekatronik, 2
Defne Ergin
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Derya Adlar
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi, 3
Dilek Gül
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Elçin Poker
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Elif Erdeşir
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Emirhan Doğan
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Erseven Halaçoğlu
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Fatma Subaşı
Tıp Fakültesi Tıp, 1
Gamze Yazıcı
Tıp Fakültesi Tıp, 2
Göksu Şeremet
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Sosyal Güvenlik, 1
Gönül Oysal
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği, 3
Hanife Gökmen
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Havanur Demirtaş
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Hediye Beyza Türkbey
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Resim Programı, 4
İSMAİL KAYMAZ
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2. Sınıf
Mehmet Tarık Dölarslan
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Melike Aslan
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Resim Programı, 4
Meltem Çeviş
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Memiş Deniz Gürbüz
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 4
Meryem Sude Dağlı
Tıp Fakültesi Tıp, 1
Metehan Karahan
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi, 2
Muhammed Er
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 4
Muhammet Fatih Çeşmeli
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Mücahit Şamil Kayıkcı
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 3
Nurşen Demir
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Resim Programı (İ.Ö.), 4
Oktay Samet İrkilmez
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Ozan İsmail Aydoğdu
Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Çap Proğramı, 2
Pelin Baş
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 4
Ramazan Kaya
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Arkeoloji Anabilim Dalı Başkanlığı LEE-ARKEOLOJİ (YL) (TEZLİ), 10
Rukiye Bayrak
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 3
Sedanur İnanlı
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Çevre Sağlığı, 1
Sema Aksu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık, 2
Simay Deniz
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Sinan Taşcı
Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı, 1
Sinem Gökgöz
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Tarih, 3
Şahin Tanrıkulu
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Maliye, 1
Şeyda Diker
Fen Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü Antropoloji, 1
Tuğçe Balcı
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Resim Programı, 4
Tunahan Seyis
Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Arkeoloji, 2
Ufuk Yıldız
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 3
Ümmihan Özdemir
İlahiyat Fakültesi İlahiyat, 4
Yasemin Yazıcı
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Resim Programı, 4
Yunus Atala
Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı, 1
Yunus Emre Özden
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Rekreasyon, 3
Zehra Şakı
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi İ.Ö., 3
Zeynep Semiha Arıcanol
Tıp Fakültesi Tıp, 1
Zikri Gözüdok
Fen Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü Antropoloji, 2